Co čtete za noviny, časopisy, weby?

Obálky časopisů, source: mynewsletterbuilder.com Pochlubte se jaké časopisy, noviny nebo webové stránky čtete (a zda vůbec).

Přemýšlíme o vhodném místě pro inzerci a chtěli bychom vědět, co lidé opravdu čtou, protože informace o nákladech a demografickém složení čtenářské obce jednotlivých časopisů asi není možné brát za bernou minci. K tomu je spousta zajímavých webových stránek, o kterých se možná obecně neví, ale mohou být zajímavé.

Tak co, poradí a podělíte se o zajímavé zdroje informací?

1 komentář

 1. V tištěné podobě pravidelně nic, občas něco spíš náhodně. Ale Mozilla Firefox ukazuje na první záložce přehled 10 nejnavštěvovanějších webů. Kdoví, podle čeho počítá takovou statistiku a za jaké období, ale když se na tu záložku klikne pravým tlačítkem, tak je tam možnost „Kopírovat“. A tím je přehled hotový. Jenže sem nejde celý vložit – nějaký AntiSpamový filtr po odeslání oznámí, že je v takovém komentáři moc odkazů. Tak snad to po smazání úvodního http: projde?
  Nejnavštěvovanější
  http://www.autorevue.cz
  pocasi.idnes.cz
  tv.seznam.cz
  http://www.novinky.cz/horoskop
  ekonomika.idnes.cz/dilbert.asp
  neviditelnypes.lidovky.cz
  neviditelnypes.lidovky.cz/p_absurdarium.asp
  … (další 3 jsou celkem neznámé weby, které nenabízí možnost reklamy).
  Tak to 2x neprošlo, po odeslání se ukázalo pouze „Form processed“ a tělo příspěvku je prázdné. Snad důsledek toho spamového filtru. Tak snad to napotřetí projde.

Leave a Reply