Chcete být vidět?

Že jsem zpět z Nového Zélandu už všichni víte a dost možná si myslíte, že to tím celé skončilo. Neskončilo, ta pravá zábava teprve začíná.

V průběhu celé expedice jsme zásobovali naše partnery tiskovými zprávami a vás všechny zážitky a minireportážemi (které pořád ještě vycházejí a ještě chvíli vycházet budou), takže jsme byli celkem vidět – snad každý týden reportáž na Radiu Beat, graficky dokonale zpracované reportáže na portálu G2 Komerční Banky, pravidelně nás zveřejňovali i na Českých Novinách – zpravodajském serveru ČTK, k tomu Studyline, Hannah, XStream a další a další. Tisíce fotografií, desítky hodin video záznamů, několik rozhovorů s lidmi od nejrůznějších adrenalinových atrakcích.

Teď nás čeká to všechno zpracovat a využít. Takže vzniká film o Novém Zélandu, který bude mít premiéru v červnu, který budeme posílat na festivaly jak v Česku tak do zahraničí (bude dvojjazyčný) a který vyjde na DVD distribuované jak s magazínem Hydro (a jednáme o dalších časopisech) tak našimi partnery. Pro Českou Televizi dodáváme několik dílů do pořadu Objektiv a pro časopisy Týden a Reflex již v této době píšeme články o našem cestování. Další jednání běží a tak by akce měla být vidět.

Protože těch aktivit je dost a všechny by měly být hodně vidět tak sháníme partnery, kteří chtějí připojit své logo k tomu projektu, kteří ho chtějí dostat do filmu, na DVD, rozeslat DVD svým partnerům, připravit pro partnery hezké kalendáře, vidět název své společnosti v televizi či v časopisech, uspořádat nějaké promítání fotografií či filmu pro své zaměstnance či obchodní partnery.

Pokud to je přesně něco co chcete, tak se neváhejte ozvat (třeba telefonicky na 720 364 516) a můžeme spolu probrat detaily. Možností je mnoho a různých variant spolupráce ještě víc.

Leave a Reply