Běh o koláč panny z Dívčích Hradů

Běh o koláč panny z Dívčích Hradů Další, tentokrát 26. ročník, našeho tradičního běhu přes hory a doly, přes pole a asfalt, po blátě i po trávě, pro muže i ženy, pro mládež i malé děti je tady. Máte kousek přes týden na protažení vašich svalů, krátký trénink a nalezení potřebného oblečení a obutí, abyste mohli podat maximální výkon.

Závod se koná 7. listopadu, registrace závodníků probíhá od 9 hodin v loděnici SK Zlíchov Praha, která se nachází poblíž zastávky autobusů a tramvají Lihovar. Po zaregistrování posledního závodníka (ale nejpozději v 10 hodin) se přesuneme na vlastní start závodu na Dívčích Hradech, dojde k rychlému výkladu trati a začnou startovat jednotlivé kategorie – od mužů směrem k mladším až nejmladším. Vyhlášení výsledků se očekává po 12 hodině v loděnici, kde pro vás bude připraven i čaj.

Výborné koláče dodává i letos Pekařství Na Chodovci, startovné činí symbolických 20Kč na osobu. Kdo chce vyvěšovat leták je vítán, stejně jako ti, kteří chtějí v sobotu pomoci s organizací.

Leave a Reply