A zase do práce

Je to tak, dovolená skončila, podpora v nezaměstnanosti také a bylo by tedy na čase začít pracovat 🙂

Po důkladném hledání se naštěstí pěkná pozice objevila a já se tak mohl stát Product Managerem ve společnosti DIGI TRADE. Jedná se o pozici zbrusu novou, která do vínku dostala jeden konkrétní produkt a než člověk okem mrknul tak dostal ještě druhý a dost možná dostane ještě něco, aby se moc nenudil.

V každém případě na starosti bych měl mít presale (já ta anglická slovíčka nesnáším, ale česky je to snad ještě horší :)) podporu produktu BOSS (Back Office Support System) a jeho modulů, spolu s marketingovým zabezpečením, plánováním vývoje a rozvoje a další a další. Vymyslel jsem si toho na sebe celkem dost.

BOSS je modulární systém (aneb umíme co chcete, jenom si vyberte z toho množství), vyvinutý nad platformou .NET, fungující v prostředí webového prohlížeče a s možností integrace do firemního portálu. Samozřejmostí je podpora více jazykových mutací, jádro systému řeší všechny důležité věci jako jednotné UI, bezpečnost, oběhy, komunikaci modulů a další a další.

Jednotlivé moduly poté podporují klasické (nejen) papírové činnosti ve firmě, jako jsou žádosti o dovolené, telefonní seznamy a organizační struktura, žádanky o nákup či služební cestu, evidence majetku, vyúčtování služebních cest či schvalování výpisů z karet či mobilů, evidence smluv a směrnic a v dnešní době neuvěřitelně důležité (prý) – datové schránky. Dále moduly pro evidenci darů, dohod o provedení práce, marketingových a propagačních materiálů a další a další.

Zkrátka a prostě široká funkcionalita, nasazení po celém světě (aktuálně zrovna Nový Zéland či Egypt, škoda že jsem to nemohl nasazovat osobně a dělá se to vzdáleně :)) a samá zajímavá jména zákazníků 😉

1 komentáře

Leave a Reply