70€

70€ Třikrát hurá, po dvou a půl letech reklamy na těchto stránkách jsem konečně dosáhl zisku 70€ z Google AdSense a brzy bych se tedy měl dočkat své první výplaty.

Popravdě řečeno to není nic z čeho bych byl dvakrát nadšen, po takové době by člověk chtěl o trochu víc, aby to stálo za to plácáním místem tady všude. A tak jsem se rozhodl, že Google reklamu stáhnu a zkusím jinou věc – každý měsíc bude na mých stránkách reklama toho, kdo nabídne v předchozím měsíci nejvíc za inzerci.

Využívat bude možné jak klasické bannery pod článkem, tak velký obdélník v pravém sloupci tak i klidně velký banner na titulní stránce. A jako bonus článek o tom, kdo daný měsíc platí. Co vy na to, zajímavé pro inzerenty i pro návštěvníky?

Vyčkejte, změna vzhledu blogu se chystá, když už se s tím budu dělat, tak si rovnou i vyzkouším ještě jednu věc 😉

1 komentáře

  1. Skoro bych zapomněl – strejda Google místo vyplacení peněz raději prohlásil, že jsem porušil pravidla a účet zrušil. Na možnost odvolání reaguje automaticky zaslaným emailem, který mě odkazuje pořád dokola a nikde jsem nenašel cestu, jak z toho ven a na někoho odpovědného se dostat. Velké firmy jsou velké firmy a na ty obyčejné lidičky prostě pečou.
    Ale prý všechny peníze vrátí původním inzerentům, to jsem tedy zvědav, jak to budou vracet ty tři roky zpátky, nebo jak dlouho mi trvalo je vydělat.

Leave a Reply