YAG

Je to venku – čtěte dále ať víte co 🙂

Necelých 7 let. Necelých 7 let od skončení mé školní výuky. Necelých 7 let a už se mi opět stýská po škole. Necelých 7 let a už bych si opět chtěl užívat studentského života, relaxovat, lelkovat, bavit se, nepracovat, válet se.

A navíc bych chtěl i další věci, o kterých jsem jako student nesnil – naučit se surfovat, potápět se, procestovat celý kontinent, odpočinout si od Čech. A učit se.

Sydney

To je na tom to nejzajímavější – na škole se člověk učil, protože musel. A postupem doby zjišťuje, že se měl chtít učit, protože mu to nyní chybí a musí to dohánět. Jsem ve stejné situaci.

A tak jsme se s Janou rozhodli přesídlit – udělat si takový menší výlet do Austrálie, naučit se pořádně angličtinu (byť tu směšnou Ozi), hodně cestovat, opalovat se, relaxovat a učit se spoustu zbytečností, které pak už asi nevyužijeme (jako je třeba to surfování).

Celé toto znamená jediné – na konci března opouštím DIGI TRADE, věříme, že v půlce dubna odletíme (pořád ještě čekáme na víza) a vrátíme se až někdy před Vánocemi. A pak uvidíme, co se za tu dobu změnilo 🙂

A s tím souvisejí dvě věci – DIGI TRADE hledá kvalitní lidi (což tedy dělá jako každá kvalitní firma nonstop :)) a věc druhá – dejte vědět, kdybyste se chtěli přijet kouknout do Austrálie (třeba na víkend).

Vlastně ještě jedna věc s tím souvisí – doufám, že budu mít dost času, abych se konečně zase začal pořádně věnovat Lotusům, stvořil další kvalitní články (hehe), naučil se spoustu nových věcí a vrátil blog do svých původních kolejí – do technických. A dost možná začnu psát víc v angličtině, tak se nelekněte.

1 komentář

Leave a Reply