Víkendová kultura

Tak jsem si o víkendu dopřáli kultury přímo do sytosti. Nejdříve jsme v sobotu ráno začali výstavou Kolbaby na Staroměstské radnici. Fotky byly opravdu super, ale stejně jsem přemýšlel, co je na nich tak zvláštního. Některé byly naprosto obyčejné (jasně, krásně barevné a všechny atributy super fotky, ale v zásadě nic extra), některé nabízely zajímavé pohley a některé nabízely zajímavé pohledy, které by člověk asi vyfotil také, protože by mu foťák lepší nedovolil. Nicméně to nevadilo, aby se nám nelíbily. Zkrátka a prostě – doporučuji, zvláště když je to v těch krásných radničních prostorách.

Radnice

Večer jsme ještě zvládli Vratné lahve. Ten film je legrační – v podstatě nafilmovaný normální život, ale je tam několik vtipných scén a má to spád. Člověk nelituje času, ubíhá to hrozně rychle.

My jsme to navíc měli zpestřené prostředím – dostal jsem volňásky do Gold Class. Prostředí bylo určitě zajímavé – v sále normální velikosti bylo pouze 24 ohromných sedadel, pití a jídlo nosily číšnice až pod nos, sedadla měla opěrky na nohy. Zkrátka a prostě – nechutný luxus 🙂 Za sebe mohu říct, že zaplatit dvojnásobek za tohle prostředí mi moc smysl nedává, nějak mám raději ta „obyčejná“ kina.

Leave a Reply