Závěrečné hodnocení konference

Po poslední přednášce přišel čas k odjezdu a hodnocení. A musím říci, že hodnocení v mé hlavě dopadlo skvěle – čtyři dny nabité neuvěřitelným množstvím informací, chvíle, kdy bych se nejraději rozčtvrtil – stihnout tři souběžné přednášky, zajít si do labů pohrát s nějakými věcmi, vyzkoušet certifikační testy, obejít stánky partnerů konference. Bylo toho opravdu hodně a množství informací bylo neuvěřitelné.

Tak v takovém hotelu jsme bydleli

Překvapen jsem byl množstvím administrátorů s velkými doménami (10 000 lidí žádná míra), množstvím žen (což jak jsem se dozvěděl od kolegů vývojářů byla doména administrátorské konference, na vývojářské jich tolik nebylo), tím že se účastní jak lidé, kteří s Lotusem dělají už leta letoucí tak ti, kteří jsou v tom celkem noví.

Nadšen skvělou atmosférou, hezkým hotelem (snad jenom kdyby byl víc v centru Vídně) a potěšen tím, že spousta prezentujících se po skončení konference přesouvala do Prahy, aby si tady užila víkend a konečně ji poznala.

Pokud někdo budete příští rok přemýšlet zda vyrazit nebo ne – rozhodně vyražte a když vás vyrazí víc dohromady, tak myslím, že pořád budete mít pocit, že vám některé informace utíkají a že vás mohlo jet ještě víc.

1 komentáře

  1. Pridam sem jeden off-topic 🙂 Docela bych na tvych strankach uvitala vyhledavani. Vcera jsem zrovna badala po jednom clanku ktery jsem kdysi cetla, a dalo mi docela praci nez jsem ho nasla. Proste bylo by fine ho tu mit 🙂

Leave a Reply