Jak číst partnerskou diskuzi

Před časem publikoval Petr Kunc článek s úplně stejným názvem, od kterého jsem si sliboval trochu víc – totiž, že se dozvím jak na to, jak v tom mít pořádek a nic nevynechat. Tento cíl se ovšem nepovedlo naplnit a tak mě teď potěšila diskuze na toto téma – právě v partnerském fóru.

Metody jsou nejrůznější, někteří mají vytvořen pohled, ve kterém jsou příspěvky podle data a ty čtou všechny, díky čemuž nic neminou a hlavně se neustále vzdělávají. Dokonce hodně z nich takto prochází i diskuzní fóra (třeba na verzi 6) – ostatně je to prý pouze několik stovek dokumentů denně, takže žádný velký problém. Další používají složku Personal Interest, které jsem do teď nevěnoval velkou pozornost, ale která vlastně vypadá úžasně.

Responder 3.0a

Někdo dokonce používá Responder 3.0a od Thomase Gumze. Využití uloženého FT dotazu mě přišlo také úžasné. A konečně já osobně používám plánovaného agenta Send Newsletter, kde jsem si vybral oblasti, na které mě má upozorňovat, a občas se projedu po fóru a koukám, zda tam není něco zajímavého.

Nejvíc mě na tom zaujalo, že jsou lidé, kteří čtou i všechno co se šustne v diskuzi na R6, i když musím se přiznat, že osobně také pravidelně sleduji světNotes.cz, i když to je takové trochu jiné (menší).

Leave a Reply