">
 
Vyhledávání:

Where to go?

Translate into English | 22. 3. 2007 | Kategorie: Austrálie, | Komentáře: 0

We started to plan our "small" trip to Australia - in April to Australia, in December back to Europe. Main question is - which airlines we should take. The question isn't that easy - we can select several of them and all of them offer "stop-over" - stay at some place for some time.

We plan to use it on the way back to Europe - in December. And what are the opportunities?

Soul, Singapur, Kualalumpur or Hongkong. Which one should you recommend for us?

We plan to stay a week at maximum, don't interested in night clubs. Maybe some nice nature or city trip (Kualalumpur looks really nice with their nice new skyscrapers) should be fine for us.

Any advice?

Technorati:

0 Komentáře

    Dokumenty nenalezeny

Zanech komentář

Martin Humpolec

Martin Humpolec


Poslední komentáře



We rented car from
KeenAsCampers.com.au Logo

Podporuji

Pomocné tlapky o.p.s. - asistenční psi pro zdravotně postižené

Spojenci sportovců na vozíčku

   Hosted by Prominic.NET

Došli jste na konec, ale to neznamená, že nemůžete pokračovat někam dál. Můžete se podívat na další stránky v kategorii, která vás zajímá:

nebo naopak si články prohlížet podle období, ve kterém byly napsány. Nabízí se také sledování mého Twitteru; obecných článků jinde, které mě zaujaly nebo zajímavých článků o Lotus Notes od jiných autorů. Nebo úplně nejlépe - jděte se podívat na mé fotografie.

Díky za návštěvu

The postings on this website are my own personal opinion and are not representative of the views of COMPAREX.

Copyright 2001-2011 Martin Humpolec